Eductor

EDUCTOR Biofeedback Enerji Dengeleme Cihazı
SCİO cihazının mucidi Desire Dubounet (William Nelson)’dan Kuantum Biofeedback Enerji Dengeleme Teknolojisinde Gelinen Son Nokta
‘EDUCTOR’ Biofeedback Enerji Dengeleme Cihazı SİRİUS ve QXWORLD LTD. Desire Dubounet (William Nelson)
arasında yapılan anlaşma ile çok özel satış fiyatıyla Türkiye’de!…Eductor Cihazı Hakkında

EDUCTOR Kuantum Biofeedback Cihazı, kuantum fiziği prensipleri kullanılarak enerji blokajları ve stres ölçümü ve dengelenmesi için tasarlanmış devrim niteliğinde bir elektrofizyolojik biofeedback cihazıdır.

Biofeedback (biyolojik geri bildirim) EDUCTOR sistemi, bedenin kendini dengeleme kapasitesini uyararak ve tamamen doğal yöntemlerle harekete geçirir.

EDUCTOR, gönderdiği frekanslara vücudun verdiği cevabı ölçümledikten sonra, vücudun dengeye dönmesine yardım etmek üzere zayıflamış frekansları tamamlayıcı, zararlı frekansları sıfırlayıcı ve dengeleyici frekanslar verir.

En ileri teknoloji ürün olan ‘EDUCTOR’ Biofeedback Enerji Dengeleme Sistemi; yazılımın en son geliştirmeleri ile Scio’nun çok daha gelişmiş analiz yeteneği ve geliştirilmiş enerji dengeleme fonksiyonları,yeni jenerasyon ‘EDUCTOR’ ürününde birleşti.

‘EDUCTOR’ ile Scio arasındaki en önemli fark Elektrostimülasyon Teknolojisidir. EDUCTOR ‘de bulunan 3 adet sofistike ve teknolojik olarak ileri sinyal jeneratörü, 3 boyutlu bir scalar alan yaratarak, kullanılan tüm tarama ve enerji dengeleme programlarını çok daha etkili hale getiriyor. Tüm enerji dengeleme fonksiyonlarında çok daha etkili olarak ileri düzeyde fayda almayı sağlıyor.

Ayrıca EDUCTOR’de 3 jeneratörün her birinin dalga şiddeti ayrı ayrı ayarlanabilinmekte..

‘EDUCTOR’ yeni tasarımında içerdiği yeni bir analiz plakası ve üç sinyal jeneratörü ile çok daha hassas ölçümleme yapmakta ve enerji dengeleme frekansları uygulamakta.Yeni teknolojisi sayesinde Scio’dan 20 kez daha hassas olan ‘EDUCTOR’ ayrıca çok daha ileri bir gürütü filtreleme özelliği sunmakta…

Frekans alışverişini sağlamak üzere üstünde lazerle işlenmiş özel bir test levhası bulunuyor.

Cihaz ana bölümünün üstündeki LCD dokunmatik ekran ve çeşitli aksesuarların kullanımına olanak tanıyan 3 çıkış – 1 giriş bağlantısı ile zengin kullanım seçenekleri bulunuyor.

Biofeedback teknolojisinde gelinen Son Nokta ‘EDUCTOR’ Biofeedback Enerji Dengeleme Cihazı, QXWORLD LTD. Desire Dubounet (William Nelson) ve SİRİUS işbirliğiyle şimdi çok uygun fırsatlarla Türkiye’de!..


Satın Alacağınız ‘EDUCTOR’ Cihazının ‘Size Özel Paketi’ Aşağıdakilerden Oluşmaktadır:

 • EDUCTOR Biofeedback Enerji Dengeleme Cihazı ve Taşıma Çantası
 • EDUCTOR Eductor64 yazılımı – Yüzlerce Enerji Dengeleme Programları ve Aktivasyonları
 • 2 Yıl Cihaz Garantisi
 • EDUCTOR Yazılımı için Süresiz Garanti
 • EDUCTOR Baş Elektrot Bandı
 • EDUCTOR El ve Ayak Bilekleri Elektrot Bantları
 • EDUCTOR Lazerle işlenmiş ürün test ve özel analiz plakası
 • EDUCTOR Yazılım Kullanma Kılavuzu Kitabı (200 sayfa)
 • EDUCTOR Temel Eğitimi (3 tam gün) Cihazın ve Yazılımın kullanılımını içeren Eğitim
 • EDUCTOR Temel Eğitim Sertifikası (Scio’nun mucidi Desire Dubounet (William Nelson’dan)
 • 400’den Fazla ‘A-Z Özel Enerji Dengeleme Protokolleri’ Kitabının son versiyonu (830 Sayfa)
 • SİRİUS’a özel, 7 gün online Maintenance (Bakım) Servisi
 • Ayrıca ileri düzey tüm eğitimlerimiz; protokollerin, modüllerin ve panellerle, programların ileri düzey ve çok etkin kullanımını içeren eğitimlerimizin tamamı ÜCRETSİZDİR…

Tüm eğitimlerimiz, SCİO ve EDUCTOR’ün mucidi Desire Dubounet (William Nelson’dan ileri düzey özel eğitimler almış çok değerli arkadaşlarımız tarafından verilmektedir…

QXWORLD LTD. Desire Dubounet (William Nelson) ve SİRİUS İşbirliği ve Güvencesi ile

Özetle, dengeli ve zinde bir yaşam için bütünsel olarak arınmak ve titreşimsel frekansınızı dengelemek ve yükseltilmesine yardımcı olmak ileri teknoloji ürünleri Kuantum Biofeedback enerji dengeleme cihazlarıyla mümkün.

EDUCTOR Biofeedback enerji dengeleme cihazını profesyonel ya da kişisel kullanımınız için satın almayı düşünüyorsanız,
Satış ve destek için iletişime. geçiniz.

Türkiye’deki tek resmi ithalatçı ve yetkili satıcı SİRİUS Kuantum Enerjidir.

Bilimsel Raporlar
1.Rapor   2.Rapor   3.Rapor   4.Rapor
Sertifikalar
Önemli Makaleler

Değerli Dostlarımız
Dünya’daki en gelişmiş Kuantum Biofeedback cihazı olarak kabul edilen EDUCTOR ile ilgili önemli bilimsel araştırmaları ve bilimsel makaleleri ve scientific Journal ‘lardaki yazıları aşağıdaki linklerdeki dosyalarda bulabilirsiniz…

Web Sitesine Git
PDF'i Görüntüle


Alttaki link ise Dünya’daki birçok ülkeden bilim adamlarının oluşturduğu u bir kurulun ‘World Health Products Ratings’ lerini içeren Sitedir ….’Products Ratings’ leri yani ürün ve cihaz reytingleri bölümüne tıkladığınızda, değerlendirmelerde ‘EDUCTOR’ ve ‘ Scio’ en üst puan olan ’11’ aldığını göreceksiniz..

Web Sitesine Git


Ayrıca alttaki link bu konuda önemli bilgiler içeren önemli bir bilimsel sitesi:

Web Sitesine Git