Önemli Yasal Uyarı!

Türkiye’ye yasa dışı yollarla sokulan veya gümrük beyanında usulsüzlük yapılarak başka kategoriler altında ülkemize ithalatı yapılarak satılan CE Belgesiz Cihazlar Hakkında Çok Önemli Yasal Uyarı!!

‘CE’ Uluslararası Güvenli Ürün Onayı SERTİFİKASI OLMAYAN CİHAZLARIN HAYATİ RİSK TAŞIMASI SEBEBİYLE İTHALATI, SATIŞI ve de KULLANIMI CAN ve MAL GÜVENLİĞİ ve de İNSAN SAĞLIĞI AÇISINDAN KESİNLİKLE YASAKTIR…

CE işareti taşıması zorunlu olan ürünlerin başında;
  • Elektrikle çalışan her türlü Cihazlar,
  • Her türlü Elektronik Cihazlar,
  • Her türlü Ölçü Cihazları ,
  • Elektrotlar vasıtasıyla insan vücuduna yerleştirilen tüm Cihazlar,
  • Elektromanyetik dalga yayan cihazların
  • CE Belgesi taşıması YASAL ZORUNLULUKTUR.

Bu ürün grupları kategorilerinin hepsine birden giren ‘Quest9‘ adli cihazın CE Belgesi olmamasından dolayı ithalatının yasak olmasına rağmen, maalesef insan sağlığı ve insan hayatı hiçe sayılarak Bursa menşeli bir şahıs ve şirketi vasıtasıyla , gümrük beyanında usulsüzlük yapılarak wellness ürün kategorisinde gösterilip, ülkemize CE belgesiz olarak sokulmakta ve satışı yapılarak suç işlenmektedir. Ayrıca, insanlarımız üzerinde seanslar uygulanarak onların can güvenliği ve sağlıkları hiçe sayılmakta ve bu insanlar çok ciddi hayati risk altına sokulmaktadır.

CE İşareti, Avrupa Birliği'nin yayınladığı Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamına giren ürünlerin, bu direktiflere uygun olduğunu gösteren bir işarettir. CE İşareti, ürünlerin, amacına uygun kullanılması halinde insan can ve mal güvenliği, bitki ve hayvan varlığı ile çevreye zarar vermeyeceğini, diğer bir ifadeyle ürünün güvenli bir ürün olduğunu gösterir.
İster ithal edilmiş olsun, ister piyasaya arz edildiği ülkede üretilmiş olsun, direktifler kapsamında CE işareti taşıması zorunlu olan ürünlerin tümü ithalat yoluyla ya da üretilerek piyasaya arz edildiğinde mutlaka bu işareti taşımak zorundadır.

Scio ve üst modeli EDUCTOR Kuantum Biofeedback Cihazı Kullanıcılarının ve Bu Cihazları Edinmek İsteyenlerin Bilgisine ÇOK ÖNEMLİ YASAL UYARI!;

Tek Resmi İthalatçı olan firmamız (Bakınız; üretici firma QXWORLD LTD.’nin resmi websiteleri https://www.qxworldltd.com/representative veya http://www.qxsubspace.com/representative ) SİRİUS dışında, SCİO ve üst modeli EDUCTOR cihazlarının korsan yazılımlıları ve sahteleri ‘Mandelay ve Scio International Romanya’ adlı firmalar tarafından piyasaya sokulmuş olup, üzerlerinde CE belgesi (Uluslararası Güvenlik Sertifikası ) dahi olmayan bu sahte üretim SCİO ve türleri SCİO Teta-SCİO Nova..vb isimli cihazlar ile EDUCTOR cihazı ve içindeki korsan yazılımlıları İstanbul’da doktor ünvanlı G.Ş. ve eşi İ.Ş. adlı kişiler tarafından ve ayrıca Kıbrıs’lı İsmail Z. adlı şahıs tarafından valiz içinde KAÇAK olarak ülkemize sokulmakta ve bu şahıslar tarafından FATURASIZ olarak satışı yapılmakta ve yine bu şahıslarca yetkisiz ve geçersiz sertifikalarla eğitimleri yapılmaktadır.

Ayrıca, QXWorld tarafından üretilen orijinal Scio ve Eductor cihazlarının ve mucidi Prof. William Nelson/Desire Dubounet’ye ait olan içindeki software –yazılımı 2014 yılında Mandelay HU Budapeşte firması tarafından yasadışı olarak ele geçirilmiş olup,

(bakınız: https://www.qxsubspace.com/post/show/22/history )

Bu firmanın gerek ‘Quest9’ isimli CE belgesi olmayan cihazlarında ve gerekse diğer cihazlarında yazılımın bu eski versiyonu korsan yazılım olarak kullanılmaktadır. Ve CE Belgesiz bu cihazlar, Bursa’dan bir şahıs ve firması tarafından gümrük mevzuatı yanıltılarak farklı bir statüyle ülkemize sokulmakta ve tanıtımı ve de satışı yapılmaktadır…

Scio ve üst modeli EDUCTOR Kuantum Biofeedback cihazlarını almak isteyenlerin, faturasız ve kaçak cihaz ile sahte yazılımlı ürün alarak suç işlememeleri için, CE Sertifika damgalı, orijinal üretimli ve kayıtlı ve orijinal yazılımlı ve de Faturalı cihazlarını sadece Resmi İthalatçı olan Firmamız SİRİUS’tan edinebileceklerini ÖNEMLE uyarırız..

Ayrıca, satın alacağınız gerek Scio ve gerekse üst modeli EDUCTOR cihazlarının Resmi Aktivasyonu ve adınıza Resmi Kaydı, alacağınız cihazın üretim seri numarasıyla beraber sadece ve sadece SİRİUS firmamız aracılığıyla, cihazların mucidi ve üreticisi Desire Dubounet / William Nelson’ın şirketi QXWORLD LTD. ve resmi websiteleri www.qxsubspace.com tarafından yapılmaktadır…

Eğer üretici firma QXWORLD LTD. ‘nin www.qxsubspace.com websitesinde cihazınızın sizin üzerinize resmi kaydı ve aktivasyonu yapılmadıysa KAÇAK yazılımlı SAHTE cihaz kullanarak suç işlemektesiniz!.

http://us16.campaign-archive1.com/?u=554b10cd059cc424473eb898e&id=51afcc758c

‘Scio ve EDUCTOR’ Kuantum Biofeedback Cihazlarının mucidi ve üreticisi William NELSON/Desire Dubounet ‘nin şirketi QXWORLD LTD. Biofeedback ile Şirketimiz ‘SİRİUS Danışmanlık ve Tic. Ltd. Şti.’ arasında yapılan GENEL DİSTRİBÜTÖRLÜK Anlaşması ile ‘EDUCTOR ve SCİO’ Kuantum Biofeedback cihazının Türkiye’deki TEK YETKİLİ SATICISI ve RESMİ İTHALATÇISI Sirius Danışmanlık ve Tic. Ltd. Şti. ‘dir.

Scio ve üst modeli EDUCTOR Kuantum Biofeedback cihazlarının mucidi ve üreticisi Desire Dubounet / William Nelson bu konuda halka yalan söyleyen ve haksız rekabet yaratmaya çalışan ‘Scio International Romanya ve Mandelay’ Firmasını MAHKEMEYE VERDİKLERİNİ tüm yazılı ve görsel sosyal medya mecralarında ve resmi websitelerinde duyurmaktadırlar…

Türkiye’de de, bahsi geçen Scio International Romanya ile sözleşme yaptığını ve SCİO ile EDUCTOR cihazının yetkili satıcısı olduğunu iddia ederek yalan söyleyen bu doktor ünvanlı kişiye karşı gerekli yasal ve hukuki işlem başlatılmıştır. Bu kişiler, sahte SCİO cihazlarını ve sahte yazılımlarını temin ettikleri Scio International Romanya adlı firma üzerinden Türkiye’ye valiz yoluyla KAÇAK olarak getirmekte ve FATURASIZ olarak satışını ve geçersiz eğitimlerini yaparak hem hukuki , hem mali, hem de mesleki ve insani ciddi bir suç işlemektedirler…
Ayrıca, kaçak getirip faturasız sattıkları SCİO cihazlarının üzerinde CE (Uluslararası Güvenlik Sertifikası) damgası bulunmamaktadır… Bu suça ortak olunmaması ÖNEMLE bilginize sunulur!….
EDUCTOR ve Scio cihazlarının mucidi ve üreticisi Desire Dubounet / William Nelson şirketi QXWorld ve resmi websiteleri www.qxsubspace.com adreslerinde YAYINLADIKLARI ve TÜM DÜNYAYA DUYURDUKLARI BU ÇOK ÖNEMLİ 2 UYARI MESAJI alttaki linklerdedir..

Uyarı 1: Görüntülemek için Tıklayınız
Uyarı 2: Görüntülemek için Tıklayınız

Türkiye’deki TEK YETKİLİ SATICI ve RESMİ İTHALATÇI Sirius Danışmanlık ve Ticaret LTD. ŞTİ. ‘dir..

Bakınız; https://www.qxworldltd.com/representative veya http://www.qxsubspace.com/representative Kamuoyunun dikkatine ÖNEMLE sunarız!

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR. SİRİUS KUANTUM ENERJİ
www.siriuskuantumenerji.com