Önemli Yasal Uyarı!

Scio ve üst modeli EDUCTOR Kuantum Biofeedback Cihazı Kullanıcılarının ve Bu Cihazları Edinmek İsteyenlerin Bilgisine Çok Önemli YASAL UYARI!; Tek Resmi İthalatçı ve Distribütör olan Firmamız SİRİUS (Bakınız; üretici firma QXWORLD LTD.’nin resmi websiteleri https://www.qxworldltd.com/representative veya http://www.qxsubspace.com/representative ) dışında SCİO ve üst modeli EDUCTOR cihazlarının ve yazılımlarının sahtesi, ‘Mandelay ve Scio International Romanya’ adlı firmalar tarafından üretilmiş olup, üzerlerinde CE (Uluslararası Güvenlik Sertifikası ) damgası olmayan bu sahte üretim SCİO ve EDUCTOR cihazları ve içindeki sahte yazılımları, İstanbul’da doktor ünvanlı G.Ş. ve eşi İ.Ş. adlı kişiler tarafından, ve ayrıca Kıbrıs’lı İsmail Z. adlı şahıs tarafından valiz içinde KAÇAK olarak ülkemize sokulmakta ve bu şahıslar tarafından FATURASIZ olarak satışı yapılmakta ve yine bu şahıslarca yetkisiz ve geçersiz sertifikalarla eğitimleri yapılmaktadır…

Ayrıca, Scio ve Eductor cihazlarının 2011 yılına ait çok eski versiyon yazılımı çalınarak, korsan olarak Quest9 isimli CE belgesi dahi olmayan bir cihazda kullanılmakta olup, bu cihaz Bursa’dan T.K isimli bir şahıs tarafından ülkemize valiz yoluyla sokularak Osmangazi /Bursa menşeli B.R adli firmaca kaçak olarak satışı yapılmaktadır..

Scio ve üst modeli EDUCTOR Kuantum Biofeedback cihazlarını almak isteyenlerin, faturasız ve kaçak cihaz ile sahte yazılımlı ürün alarak suç işlememeleri için, CE Sertifika damgalı, orijinal üretimli ve kayıtlı ve orijinal yazılımlı ve de Faturalı cihazlarını sadece Resmi İthalatçı ve Distribütör olan Firmamız SİRİUS’tan edinebileceklerini ÖNEMLE uyarırız..

Ayrıca, satın alacağınız gerek Scio ve gerekse üst modeli EDUCTOR cihazlarının Resmi Aktivasyonu ve adınıza Resmi Kaydı, alacağınız cihazın üretim seri numarasıyla beraber sadece ve sadece SİRİUS firmamız aracılığıyla, cihazların mucidi ve üreticisi Desire Dubounet / William Nelson’ın şirketi QXWORLD LTD. ve resmi websiteleri www.qxsubspace.com tarafından yapılmaktadır…

Eğer üretici firma QXWORLD LTD. ‘nin www.qxsubspace.com websitesinde cihazınızın sizin üzerinize resmi kaydı ve aktivasyonu yapılmadıysa KAÇAK yazılımlı SAHTE cihaz kullanarak suç işlemektesiniz!.
http://us16.campaign-archive1.com/?u=554b10cd059cc424473eb898e&id=51afcc758c

‘Scio ve EDUCTOR’ Kuantum Biofeedback Cihazlarının mucidi ve üreticisi William NELSON/Desire Dubounet ‘nin şirketi QXWORLD LTD. Biofeedback ile Şirketimiz ‘SİRİUS Danışmanlık ve Tic. Ltd. Şti.’ arasında yapılan GENEL DİSTRİBÜTÖRLÜK Anlaşması ile ‘EDUCTOR’ Kuantum Biofeedback cihazının Türkiye’deki TEK YETKİLİ SATICISI ve RESMİ İTHALATÇISI Sirius Danışmanlık ve Tic. Ltd. Şti. ‘dir. Ayrıca, ‘SCİO ‘ Kuantum Biofeedback Cihazının Türkiye’deki TEK RESMİ İTHALATÇISI ve SATICISI yine SİRİUS Danışmanık ve Ticaret LTD. ŞTİ ‘dir.

Scio ve üst modeli EDUCTOR Kuantum Biofeedback cihazlarının mucidi ve üreticisi Desire Dubounet / William Nelson bu konuda halka yalan söyleyen ve haksız rekabet yaratmaya çalışan ‘Scio International Romanya’ Firmasını MAHKEMEYE VERDİKLERİNİ tüm yazılı ve görsel sosyal medya mecralarında ve resmi websitelerinde duyurmaktadırlar…

Türkiye’de de, bahsi geçen Scio International Romanya ile sözleşme yaptığını ve SCİO ile EDUCTOR cihazının yetkili satıcısı olduğunu iddia ederek yalan söyleyen bu doktor ünvanlı kişiye karşı gerekli yasal ve hukuki işlem başlatılmıştır. Bu kişiler, sahte SCİO cihazlarını ve sahte yazılımlarını temin ettikleri Scio International Romanya adlı firma üzerinden Türkiye’ye valiz yoluyla KAÇAK olarak getirmekte ve FATURASIZ olarak satışını ve geçersiz eğitimlerini yaparak hem hukuki , hem mali, hem de mesleki ve insani ciddi bir suç işlemektedirler…

Ayrıca, kaçak getirip faturasız sattıkları SCİO cihazlarının üzerinde CE (Uluslararası Güvenlik Sertifikası) damgası bulunmamaktadır… Bu suça ortak olunmaması ÖNEMLE bilginize sunulur!….

EDUCTOR ve Scio cihazlarının mucidi ve üreticisi Desire Dubounet / William Nelson şirketi QXWorld ve resmi websiteleri www.qxsubspace.com adreslerinde YAYINLADIKLARI ve TÜM DÜNYAYA DUYURDUKLARI BU ÇOK ÖNEMLİ 2 UYARI MESAJI alttaki linklerdedir..

Uyarı 1: Görüntülemek için Tıklayınız
Uyarı 2: Görüntülemek için Tıklayınız

Türkiye’deki TEK YETKİLİ SATICI ve RESMİ İTHALATÇI Sirius Danışmanlık ve Ticaret LTD. ŞTİ. ‘dir..

Bakınız; https://www.qxworldltd.com/representative veya http://www.qxsubspace.com/representative Kamuoyunun dikkatine ÖNEMLE sunarız!
www.siriuskuantumenerji.com